Handling

Zkušenosti s handlingem sbírám od roku 2016, kdy mě k vystavování přivedl můj první boxer Henry. Handling mě okamžitě nadchnul a tak se neustále snažím zlepšovat. Absolvovala jsem několik seminářů a tréninků. Velice přínosný byl seminář a intenzivní trénink u Kateřiny Pánkové. Dále mne velmi naučila a mnoho poznatků předala Míla a Monika Fialová.

Příprava psů na výstavu a svod mě baví, takže jsem potěšena pokaždé, když mě někdo osloví. Dnes jsem ráda, že se lidem líbí výsledky mé práce.

Nabízím:

  • Přípravu pro Vás i Vašeho psa do výstavního kruhu.
  • Přípravu pro psa na výstavu s následným vystavením.

 

Subscribe
Upozornit na
3 Hodnocení
Inline Feedbacks
View all comments
Veronika Parýzková
Veronika Parýzková
3 let před

Patří vám obrovské díky, udělali jste s Nuki (Encepence), ale i s Lolou už před 2 lety kus práce a parádně je na vše připravili 😊 je vidět, že vás to baví a dáváte do toho vše. Ještě jednou děkuji, všude vás budu jen chválit a doporučovat 💖

Iveta Stodůlková
Iveta Stodůlková
4 let před

S Hejdukovými jsem se seznámila pouze náhodou, a jsem za to moc ráda! Když jsme se potkali poprvé, neměla jsem o výstavách absolutně ponětí. Zuzka s Tomem nás zvládli s mladým velmi svérázným teriérem, ve velmi krátké chvíli skvěle připravit s maximální ochotou s tím nejlepším velmi profesionálním přístupem. Velmi doporučujeme!

Monika Fialová
Monika Fialová
4 let před

Chtěla bych poděkovat manželům Hejdukovým za perfektní péči a přípravu našeho psa na výstavy s následnou bezchybnou prezentací. Díky!!